Kniha návštěv

Zahájení sezony + bonus

Datum: 28.03.2015 | Vložil: Sali

Přátelé, kamarádi...ty medaile vám stejně nepřivezem :-) ale zvu vás všechny 9.5.2015 na zahájení sezony jako každým rokem. Tentokrát vás ale opravdu všechny zvu, jelikož už jsem se taky dostal do toho kulatého věku.Takže vše bude téct proudem a zadarmo....chlast,žrádlo, ženský, hudba, vířivka,sauna....no prostě jako vždy Sodoma-Gomora ... :-)))
Nahlašte prosím účast!! A když nikdo nepřijede, tím líp...uchlastám,uvířím,užeru a uonanuju se sám :-)))))
Takže těším se na vás kamarádi !!!! Sali

Re: Zahájení sezony + bonus

Datum: 10.04.2015 | Vložil: Petruše

Sali a zbydou ti také nějací chlapi pro ženský.... :-).
Do chlastu, žrádla, hudby, vířivky i sauny jdu taky, ale ženský mám raději za kamarádky.

ukončení sezóny

Datum: 06.10.2014 | Vložil: Petruše

Motosezóna končí,
pro někoho úspěšná, pro jiné méně... S ohledem na mizernou účast uplynulých závěrečných párty, která se uskutečňovala u Saliho a na které se nacházeli především nučičtí se letos ukončení sezóny uskuteční 17.10.2014 v hospodě Na Hřišti v Nučicích. Případní přespolní určitě najdou útočiště v jednom z nespočetných čísel popisných v Nučicích. Nehlaste se všichni :-)

sezóna začíná

Datum: 18.04.2014 | Vložil: iop

Motosezona zacina, chtelo by to nové gumy, helmy a jíné, na našich stránkách muzete ulovit nekolik pěkných kousků za 50ti% ceny!!
https://www.facebook.com/pages/IOP-auction/217846891725994

diskuzní fórum

Datum: 20.01.2014 | Vložil: Petruše

Ahoj Břéťo,
fórum už nefunguje? To už jsi se na nás tak naštval?
(ani se ti nedivím). Přesto zdravím všechny motorkáře v novém roce.
Petra

Poděkování

Datum: 31.10.2012 | Vložil: Števo

děkujeme klukům Břeťovi,Alešovi,Michalovi a 2x Petrovi za návštěvu u nás v Radvanicích v Jestřábí chýši a za podporu při zavírání silnic doufám, že se přiští rok opět setkáme buď u nás a nebo na vaší akci, už teď se těšíme, vaše stránky již máme v oblíbených naše jsou www.jestrabijezdci.cz

Alpy a Dolomity

Datum: 09.07.2012 | Vložil: Miňonky

Kdo s námi nebyl, tak o hodně přišel. Nádherné zatáčky, panoramata, luxusní ubytování, během cesty projetí čtvero ročním obdobím,adrenalin i relaxace a to během 4 dní, no prostě luxus.Něco je na fotkách, ale ty super zážitky se ani popsat nedají.Břeťo a Eviku, ještě jednou díky za nádherný výlet

národ lenochů

Datum: 08.03.2012 | Vložil: Petruše

Tak to vidím Břéťo bledě. Všichni jsou zalezlí jako "suchozemské krysy". Nikdo nic nepíše, nenavrhuje, ani se Ti nedivím, že dáváš hlasovat o významu anket. Tak doufám, že se aspoň všichni vyprudí na ty motóry. Vydrž Prťka, já tě sleduju.

LENOCH PÍŠE

Datum: 09.03.2012 | Vložil: KWAKOUŠ

Jsem zalezlej jako krysa ale sleduji všechno ČAU

Přidat nový příspěvek